Скловата Неман+. Коротко про головне

мінеральний утеплювач неман+НЕМАН + — інноваційний ізоляційний матеріал. Аргументів на його користь чимало. Від тактильних характеристик (на дотик скловата м’яка) до технологічних параметрів.

В асортименті виробника Неман на даний момент представлені мати різних марок для утеплення покрівлі, стін, перегородок, промислового обладнання, в тому числі фольговані і кашировані стеклохолстом, а також м’які і жорсткі плити різного призначення.

Завдяки структурі матеріалу і особливостям волокон, продукти з штапельного скловолокна «НЕМАН +» мають ряд видатних властивостей: високу теплоізоляційну здатність при малій вазі, ефективну звукоізоляцію в конструкціях і відмінне звукопоглинання. Так, утеплювач «НЕМАН +» має щільність 10,5-60 кг / куб. м і теплопровідність 0,032-0,044 Вт / кв. м (залежить від марки виробу). Для підвищення ефективності використання в умовах значного виділення пари або вивітрювання мати і плити можуть покриватися алюмінієвою фольгою або склохолстом.

Вологовідштовхувальна добавка (силікон) надала утеплювачу «НЕМАН+» додаткові вологовідштовхувальні властивості.

Безпечний та екологічний

Всі продукти «НЕМАН +» виробляються з природних матеріалів: піску, соди і вапняку. Вони безпечні для здоров’я, негорючі, і можуть застосовуватися навіть там, де гігієнічні вимоги особливо високі.

Для зв’язування волокон і додання готовому продукту необхідної міцності і пружності використовуються полімерні смоли нового покоління. У скловолокна «НЕМАН +» сполучна речовина знаходиться в полімеризованому стані, тобто в твердому і нерозчинному, тому вона не становить небезпеки для здоров’я людини.

Легкий і еластичний в роботі утеплювач

Завдяки еластичності і спеціальним розмірам утеплювач зі скловати легко встановлюється в конструкцію і не вимагає кріплення. Гнучкі і легкі ізоляційні мати і плити «НЕМАН +» монтуються швидко, просто і практично безвідходно. Причому форма і розміри плит дозволяють проводити роботи по тепло- і звукоізоляції поверхонь силами однієї людини!

Зручність доставки і зберігання

Завдяки винятковій пружності теплоізоляція НЕМАН+ здатна значно стискатися в габаритних розмірах без втрати якості. Це дозволяє досягти виняткового транспортного завантаження: в стандартну єврофуру об’ємом 82 куб. м вміщається 570 куб. м ізоляції!

Економічна ефективність

Зростаюча вартість енергоресурсів змушує нас замислитися над утепленням нашого житла. Застосовуючи сучасні і якісні ізоляційні матеріали, можна заощадити значні кошти і створювати сприятливу обстановку в приміщенні. Посудіть самі: всього 10 см легкої ізоляції «НЕМАН +» можна порівняти зі 100 см цегляної кладки! Таким чином, разові капіталовкладення в ізоляцію «НЕМАН +» при будівництві багаторазово окупаються в період експлуатації. Адже в будинку, утепленому за допомогою «НЕМАН +» комфортно цілий рік: взимку він зберігає тепло, а влітку дарує приємну прохолоду!

мінеральний утеплювач неман+ у Львові

Веллер ТОВ

Офіційний дистриб’ютор Неман+ у Львові

Тел. 067 3731270