Гарантія високої якості будівельних матеріалів та виконаних робіт

Товариство з обмеженою відповідальність «Буд Прогресс» пропонує жителям м. Хмельницького та Хмельницької області у разі потреби придбати різноманітні покрівельні матеріали для покриття чи ремонту даху, інший асортимент необхідних для будівництва матеріалів. Ознайомитись з повним переліком товарів та послуг можна перейшовши за адресою https://budprogres.com.ua.

Окрім продажу сертифікованих матеріалів відмінної якості, товариство пропонує фахове виконання всіх робіт з монтажу реалізуємої продукції під ключ. Наші працівники мають достатній досвід роботи та високу кваліфікацію зі своїй спеціальності. Клієнторієнтовані менеджери допоможуть підібрати необхідну кількість матеріалів з урахуванням всіх побажань замовника, відповідно до попередньо зроблених замірів.

Від вибору товарів до необхідних розрахунків та монтажу

У своїй роботі ми дотримуємося принципів індивідуального підходу до кожного клієнта. Спочатку консультанти пропонують ознайомитись з наявним асортиментом, пропонуючи каталоги та прайси:

  • мансардних вікон;
  • практичний матеріал покрівлі з черепиці;
  • різновид сайдингу та блок хаусу;
  • сучасні водостічні системи;
  • надійний металевий штахетник.

Варто зазначити, що на сайті компанії представлений великій вибір зразків, окрім того вартість замірів та складання кошторису безкоштовна. Після підписання двостороннього договору та повного узгодження по кошторису, ми виконуємо всі зобов’язання та точно дотримуємося встановлених термінів доставки матеріалів та послуг з монтажу. Наприклад, для встановлення покрівлі з бітумної, композитної та натуральної черепиці потрібен комплекс заходів, від влаштування кроквяної системи, покрівельної гідроізоляції та встановлення обрешетування до безпосередньо монтажу комплектуючих та обраного різновиду черепиці. Вчасно проведені розрахунки допомагають дотримуватись встановлених термінів виконання робіт, та приділяти увагу усім дрібницям. Завчасно прораховуємо вартість всього комплексу робіт. Ми пропонуємо забудовникам та власникам приватного сектору, що запланували косметичний ремонт будівлі, встановити мансардні вікна «Roto Designo», замінити покрівлю чи водостічну систему, обкласти будинок сайдингом чи обгородити територію металевим штахетником.

Доступні ціни та продуманий дизайн

Наші мансардні вікна відрізняються високою енергоефективністю та стильним дизайном. В офісі товариства представлені зразки кольорів зовнішніх накладок для різного розміру отворів у мансардних приміщеннях. При бажанні можна ознайомитись з виставкою зразків завітавши до офісу компанії та спробувавши в дії функціональність поворотних механізмів електричного управління через клавішний вимикач та за допомогою пульта управління. Встановлені вікна – це відчутний комфорт і функціональність при постійній експлуатації. Придбані у нас та встановлені водостічні системи з найкращими гідравлічними характеристиками мають багато переваг. Насамперед це унікальні технологічні рішення: стійкість до озонового впливу та морозу, еластичність матеріалів та гарантія використання в 30 років. Компанія «Буд Прогрес» пропонує односторонній та двохсторонній штахетник круглої та трапецевидної форми.

На сайті компанії є повний перелік матеріалів та виконуваних робіт в тому числі монтаж сайдингу чи блок хаусу. Завжди є можливість ознайомитись з уже виконаними замовленнями та почути відгуки постійних клієнтів.